Vítejte na našem webu  

 Žhavé novinky                                                                        

Trénování mládeže přináší první úspěchy. Lukáš a Theodor vyhráli ve svých kategoriích na  4. turnaji GP OP mládeže 2018/19, který se hrál 13.4. v Dolním Benešově. Více v článku.

 

Oddílový přebor v rapid šachu výsledky:

odkaz chess-results

Poř.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body  PH 1 
1   Pardy Jiří ml. 1981 CZE * ½ ½ 1 1 1 1 1 1 1 8,0 30,50
2   Zingaylo Antonina 1743 UKR ½ * ½ 1 1 ½ ½ 1 1 1 7,0 27,00
3   Jureček Daniel 1858 CZE ½ ½ * 1 ½ 1 1 ½ 0 1 6,0 25,75
4   Polák Petr 1804 CZE 0 0 0 * ½ 1 1 1 1 ½ 5,0 15,75
5   Kovács Viliam 1746 CZE 0 0 ½ ½ * ½ ½ 1 1 1 5,0 15,50
6   Fryč Lukáš 1269 CZE 0 ½ 0 0 ½ * 1 0 1 1 4,0 13,50
7   Pardy Jiří 1783 CZE 0 ½ 0 0 ½ 0 * 1 1 1 4,0 12,00
8   Martinek Pavel 1870 CZE 0 0 ½ 0 0 1 0 * 0 1 2,5 8,50
9   Staněk Antonín 1855 CZE 0 0 1 0 0 0 0 1 * 0 2,0 8,50
10   Souček Jaroslav 1662 CZE 0 0 0 ½ 0 0 0 0 1 * 1,5 4,50

 

Termín: 7.-9.6.2019 (turnaje, doprovodné sporty, pivo, jídlo atd.)Soustředění Velké Sedlo:

Krajská soutěž C - kompletní los na chess-results - soupisky

Konečné pořadí:

1 ŠKTP Hrabyně 27 51,5 18,0
2 ŠK TJ Dolní Benešov B 23 47,5 15,0
3 ŠO Jiskra Rýmařov 18 44,5 16,5
4 ŠK Orel Opava A 15 42,5 13,5
5 TJ Lokomotiva Krnov 13 41,0 13,5
6 ŠK Orel Opava B 13 40,0 12,5
7 TJ Ludgeřovice 13 36,0 12,0
8 Slezan Opava C 11 39,0 11,0
9 SK Kravaře 10 36,0 9,5
10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 10 34,5 10,5
11 TJ Velká Polom 4 27,5 5,0

 

Okresní přebor družstev Opava - tabulka

1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 22 47,5 18,0
2 ŠK U Freda Darkovičky 21 44,0 16,5
3 ŠO TJ Velká Polom "B" 19 38,0 13,0
4 Sokol Štěpánkovice 17 43,5 14,0
5 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 13 34,0 9,0
6 Orel Opava "C" 10 37,5 10,5
7 ŠK U Lípy Malé Hoštice 9 32,0 9,0
8 SK Kravaře "B" 8 28,0 8,5
9 ŠK Píšť 4 30,0 10,0
10 ŠO TJ Vítkov "A" 4 25,5 6,5

 

Oddílový přebor 2018-19 (1h na partii + 30 sec za tah)

Konečné výsledky na chess-results

1   Pardy Jiří ml. 2008 CZE * 1 ½ 1 1 0 ½ 1 1 1 1 1 9,0 0,0 8 44,25
2   Pavera Vít 2022 CZE 0 * 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 8,5 0,0 7 38,75
3   Solný Michal 1964 CZE ½ 0 * ½ 1 ½ 0 1 1 1 1 1 7,5 0,0 6 33,00
4   Jureček Daniel 1814 CZE 0 ½ ½ * ½ 1 1 1 0 ½ 1 1 7,0 0,5 5 31,50
5   Hasík Karel 1818 CZE 0 ½ 0 ½ * 1 1 1 ½ ½ 1 1 7,0 0,5 5 30,50
6   Zingaylo Antonina 1704 UKR 1 0 ½ 0 0 * ½ 0 1 1 1 1 6,0 0,5 5 25,25
7   Martinek Pavel 1886 CZE ½ 0 1 0 0 ½ * 1 0 1 1 1 6,0 0,5 5 24,50
8   Pardy Jiří 1790 CZE 0 ½ 0 0 0 1 0 * 1 1 1 1 5,5 1,0 5 19,75
9   Martinek Petr 1808 CZE 0 0 0 1 ½ 0 1 0 * 1 1 1 5,5 0,0 5 20,50
10   Kovács Viliam 1776 CZE 0 0 0 ½ ½ 0 0 0 0 * 1 1 3,0 0,0 2 8,00
11   Souček Jaroslav 1595 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 1 1,0 0,0 1 0,00
12   Müller Herbert 1692 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0,0 0,0 0 0,00

 

I v nové klubovně  na Beethovenově ulici každé úterý probíhá od 17:00 do 18:15 šachový kroužek pro děti.

více info: Daniel Jureček 604 206 651

                                                             

 

 Kontakty:                                                                               

 

předseda ŠK: Daniel Jureček jurecekd@seznam.cz

zástupce: Jiří Pardy - pardy@post.cz

správa webu: Vít Pavera - vitpavera@seznam.cz